• info@elparistifmakinalari.com
  • 0342 235 03 22-0342 2354386
  • 0 342 235 43 86
  • 05465205105 -0533 580 93 24

Kurumsal

BİZ KİMİZ

Elpar İstif Makinaları , Türkiye merkezli, İstif makinaları  ve parçaları alanlarında uzmanlaşmış bir şirkettir. Son on sekiz yılda,Elpar İstif Makinaları , yedek parça sektöründe, zamanında teslim edilen, kaliteli servis sunarak büyümüş ve takdir edilebilir bir sicil ile sağlam bir üne sahip olmuştur. Şirketimiz,  pratik çözümler ile en gelişmiş makina ve yedek parça çeşitleriyle en kısa çözüm odaklı  Elpar İstif Makinaları olarak forklift alım satım ve yedek parça satımı olarak geniş bir vizyona sahiptir.İstif Makinaları  konusundaki temel yetkinliğine ek olarak, şirketimiz,forklift alım satım , forklift motoru bakım onarım  hizmetlerimizle güçlenmiş ve rekabet avantajını güçlendirmiştir. 

Müşteri beklentilerinin sağlanması ve daha iyisinin yapılması, şirketimiz için birincil amaçtır ve bunun için müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamayı ilk hedef olarak görmekteyiz. Elpar Turizm çalışanları , yaratıcı düşünceyi gerçeğe dönüştürerek katma değer yaratma prensibi ile çalışırlar.

Biz, başarımızın gerçek ölçütünü, müşterilerimizin bizleri tekrar tercih etmesi olarak görmekteyiz.

MİSYONUMUZ

. Forklift sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak,
. Her işi, süresinde ve müşteri memnuniyeti ile bitirerek güvenilir hizmet sunmak,
. Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek,
. Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak.

VİZYONUMUZ

. Kaliteli ve güvenilir ticaret öngörüsü ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak,
. Müşteri taleplerini doğru anlayarak, içinde yer aldığımız projelerde tedarikçi değil "İŞ ORTAĞI" prensibi ile en doğru hizmeti sunmak
. İnsana ve doğaya saygılı olmak,
. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendimizi yenileyerek üretim kalitesini yüksetmek,